Private & Comfortable Apartments

Prona jonë e mahnitshme ka disa nga akomodimet më të mira në rajon për qiratë afatshkurtra dhe afatgjata. Rezervoni tani për ofertat më të mira.

Zgjidhni një datë
Zgjidhni një datë
1
2
Private & Comfortable Apartments

Puttelange-aux-Lacs është i njohur për pellgjet e ndryshme dhe shëtitjet e këmbësorëve që ndodhen aty pranë. Vendndodhja është ideale në këtë qytet të qetë dhe të sigurt, me shumë dyqane brenda 100 metrave: furrë buke, farmaci, kioska, supermarket, restorant, etj…


Private & Comfortable Apartments

Përjetoni jetën e Puttelange-aux-Lacs

Ideale për një pushim të qetë dhe të qetë në një mjedis natyror, për udhëtime pune ose thjesht për një ndalesë nate në rrugë për pushime

Private & Comfortable Apartments

Rreth Nesh & Facilitetet

I hapur në vitin 2019, Private & Comfortable Apartments është një biznes familjar, i vendosur në një ndërtesë madhështore të paraluftës në zemër të qytetit. Kjo ndërtesë sublime u ka mbijetuar dy luftërave të mëdha botërore që shkatërruan kontinentin evropian dhe rajonin tonë.
 
Private & Comfortable Apartments ofron dhoma dhe apartamente me porosi të aksesueshme për një klientelë të madhe. Hapësirat tona janë të dizajnuara për të akomoduar klientë biznesi, çifte, pushues, grupe dhe familje të mëdha. Ne i kushtojmë rëndësi mirëqenies së qiramarrësve të saj dhe përpiqemi të përmirësojmë qëndrimin e përditshëm të mysafirëve të saj.
 
Kjo pronë është një nga vendet më të vlerësuara në rajon!
Mysafirët janë më të lumtur për këtë në krahasim me pronat e tjera në zonë.

 

Private & Comfortable Apartments

Dhoma & Apartamente


Private & Comfortable Apartments ofron kategori të ndryshme dhomash dhe apartamentesh të projektuara dhe të rregulluara për t'u ofruar qiramarrësve rehati absolute. Të gjitha njësitë tona janë të pajisura me shtrat të shkëlqyeshëm, hapësirë të bollshme magazinimi, rroba dhe peshqirë cilësorë, tualete, banjo private + WC për rehati të plotë. Pajisjet e plota të kuzhinës dhe pajisjeve janë në dispozicion në apartamentet tona. Dhomat dhe apartamentet kanë një rrjet optimal wifi, një TV inteligjent. Hapësira parkimi FALAS në dispozicion për të gjithë mysafirët tanë dhe të aftë për të akomoduar më shumë se 40 automjete.
Ne kemi një qëllim: të ofrojmë një qëndrim fantastik për mysafirët tanë. Për një qëndrim më të rehatshëm, Private & Comfortable Apartments është vendimi i duhur 🙂

French Royal Room
5/5

Dhoma luksoze

Ne kemi shumë dhoma të rinovuara tërësisht me shije dhe pasion. Çdo dhomë ka stilin e tij unik. Hyrja private dhe banjo private për çdo dhomë. Mund të strehojë maksimumi 2 persona për dhomë. Të gjitha dhomat tona janë të pajisura me frigorifer dhe mikrovalë.

Industrial Style Apartment
5/5

Apartamente luksoze

Ne kemi shumë apartamente me një hyrje private, banjo private dhe të rinovuara plotësisht me stilin e tyre unik. Mund të strehojë grupe nga 2 deri në 8 persona në varësi të madhësisë së apartamentit. Të gjitha apartamentet tona janë të pajisura me pajisje të plota kuzhine dhe pajisje.

Fotot e Galerisë

Hidhini një sy disa fotove të bukura të pronave tona

Blue Marine Apartment
Quiet and Comfortable Zen Room
Contemporary Chic Apartment
Trendy Green Apartment
Smart City Room
Private & Comfortable Apartments
sqShqip