Glamour Red Apartment

Apartament Privat

Ju do ta keni të gjithë apartamentin për vete me hyrje të pavarur dhe do ta ndani atë vetëm me të ftuarit e tjerë në grupin tuaj. Kapaciteti maksimal: 4 persona

Madhësia e Apartamentit: 40 m²         Pamja: Qyteti view

Lehtesirat e Apartamentit: Gardërobë - Parket + Dysheme me pllaka/mermer - Hipoalergjik - I papërshkueshëm nga zëri - Ngrohje - Zonë ngrënieje - TV Smart me ekran të sheshtë - Wifi

Në kuzhinën tuaj private: Frigorifer - Mikrovalë - Makinë kafeje - Kazan elektrik - Stufa - Enë gatimi - Toster - Tavolinë ngrënieje - Furrë - Produkte pastrimi

Në banjën tuaj private: Pajisje tualeti - Dush - Peshqirë - Letër higjienike - Tualet

Dhoma gjumi: 1 krevat dopio - 2 persona - çarçafët e ofruar

Dhoma e Ndenjes: 1 krevat dopio - 2 persona - çarçafët e ofruar

Karakteristikat e sigurisë:Detektor i monoksidit të karbonit - Fikës zjarri - Kompleti i ndihmës së parë - Detektor tymi

Parkimi:Parkimi privat falas është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm)

Politika e duhanit: Ndalohet duhani      Kafshë shtëpiake:Nuk lejohen kafshet

Partia Pesta/acara tidak diizinkan   

Periudha e qetë:Mysafirët duhet të qëndrojnë të qetë nga ora 22:00 deri në 08:00

Regjistrimi:Orari i hyrjes fillon në orën 17:00 deri në orën 22:00 - Largimi:Largimi para orës 11:00

Çmimi 120

Karakteristike

Kalendari

  Në dispozicion   I pushtuar
Tetor 2023
e hëne mare mëre enje pree shte die
      01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Nëntor 2023
e hëne mare mëre enje pree shte die
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Dhjetor 2023
e hëne mare mëre enje pree shte die
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Zgjidhni një datë hyrje dhe dalje

sqShqip