Natural Wood Apartment

Apartament Privat

Ju do ta keni të gjithë apartamentin për vete me hyrje të pavarur dhe do ta ndani atë vetëm me të ftuarit e tjerë në grupin tuaj. Kapaciteti maksimal: 3 persona

Madhësia e Apartamentit: 35 m²         Pamja: pamje nga qyteti

Lehtesirat e Apartamentit: Gardërobë - Dysheme me parket + Dysheme me pllaka/mermer - Hipoalergjik - I papërshkueshëm nga zëri - Ngrohje - Zonë ngrënieje - TV Smart me ekran të sheshtë - Wifi

Në kuzhinën tuaj private: Frigorifer - Mikrovalë - Makinë kafeje - Kazan elektrik - Stufa - Enë gatimi - Toster - Tavolinë ngrënieje - Furrë - Produkte pastrimi

Në banjën tuaj private: Pajisje tualeti - Dush - Peshqirë - Letër higjienike - Tualet

Dhoma gjumi: 1 krevat dopio - 2 persona - çarçafët e ofruar

Dhoma e Ndenjes: 1 krevat tek - 1 Personi - Çarçafët e ofruar

Karakteristikat e sigurisë:Detektor i monoksidit të karbonit - Fikës zjarri - Kompleti i ndihmës së parë - Detektor tymi

Parkimi:Parkimi privat falas është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm)

Politika e duhanit: Ndalohet duhani      Kafshë shtëpiake:Nuk lejohen kafshet

Partia Pesta/acara tidak diizinkan   

Periudha e qetë:Mysafirët duhet të qëndrojnë të qetë nga ora 22:00 deri në 08:00

Regjistrimi:Orari i hyrjes fillon në orën 17:00 deri në orën 22:00 - Largimi:Largimi para orës 11:00

Çmimi 100

Karakteristike

Kalendari

  Në dispozicion   I pushtuar
Qërshor 2024
e hëne mare mëre enje pree shte die
     01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Korrik 2024
e hëne mare mëre enje pree shte die
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Gusht 2024
e hëne mare mëre enje pree shte die
   01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Zgjidhni një datë hyrje dhe dalje

sqShqip