Smart City Room

Dhome private

Ju do ta keni të gjithë dhomën për vete me hyrje të pavarur dhe do ta ndani atë vetëm me të ftuarit e tjerë në grupin tuaj. Kapaciteti maksimal: 2 persona

Madhësia e dhomës: 26 m²         Pamja: Pamje e brendshme e oborrit

Komoditetet e dhomës: Gardërobë - Dysheme me pllaka/mermer - Hipoalergjike - Ngrohje - Frigorifer - Mikrovalë - Tavolinë - TV Smart me ekran të sheshtë - Wifi

Në banjën tuaj private: Pajisje tualeti - Dush - Peshqirë - Letër higjienike - Tualet

Dhoma gjumi: 1 krevat dopio - 2 persona - çarçafët e ofruar

Karakteristikat e sigurisë:Detektor i monoksidit të karbonit - Fikës zjarri - Kompleti i ndihmës së parë - Detektor tymi

Parkimi:Parkimi privat falas është i mundur në vend (rezervimi nuk është i nevojshëm)

Politika e duhanit: Ndalohet duhani      Kafshë shtëpiake:Nuk lejohen kafshet

Partia Pesta/acara tidak diizinkan   

Periudha e qetë:Mysafirët duhet të qëndrojnë të qetë nga ora 22:00 deri në 08:00

Regjistrimi:Orari i hyrjes fillon në orën 17:00 deri në orën 22:00 - Largimi:Largimi para orës 11:00

Çmimi 65

Karakteristike

Kalendari

  Në dispozicion   I pushtuar
Dhjetor 2023
e hëne mare mëre enje pree shte die
    01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Janar 2024
e hëne mare mëre enje pree shte die
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Shkurt 2024
e hëne mare mëre enje pree shte die
   01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29    

Zgjidhni një datë hyrje dhe dalje

sqShqip